Setkání s paralympioniky České republiky při příležitosti jejich návratu z XVI. letních paralympijských her v Tokiu

Bylo mi opravdu velkou ctí setkat se s paralympioniky České republiky po jejich návratu z olympiády v Tokiu. Při této příležitosti jsem dokonce i prohlédl jsem si zlatou paralympijskou medaili.

Všem našim sportovcům děkuji za skvělou reprezentaci v Tokiu a přeju mnoho dalších úspěchů ve sportu i dalších oblastech života. O olympionicích se mluví hodně, rozhodně ale nesmíme zapomínat ani na paralympioniky.

Kompletní fotogalerii ze setkání naleznet zde.